Het MultiMotion Anti-decubitus lucht zitkussen is ontwikkeld voor drukverdeling en extra comfort tijdens langdurig zitten. Het kussen bestaat uit meerdere met elkaar verbonden luchtkamers die zich tijdens het zitten naar het lichaam vormen. De luchtdruk is instelbaar met de meegeleverde handpomp, zodat het kussen kan worden afgestemd op de gebruiker. Het luchtkussen is verkrijgbaar in 3 verschillende maten. Het zitkussen bestaat uit meerdere met elkaar verbonden luchtkamers. Tijdens het zitten vormen de luchtkamers zich naar het lichaam en helpen ze de belasting over het zitoppervlak te verdelen. Doordat de lucht zich tussen de verschillende kamers kan verplaatsen, reageert het kussen geleidelijk op veranderingen in de zithouding. Met de meegeleverde handpomp kunt u zelf de hoeveelheid lucht in het kussen aanpassen. Hiermee kan het zitgevoel worden afgestemd op de gebruiker. Een juiste hoeveelheid lucht is belangrijk om voldoende ondersteuning te behouden en het lichaam goed door de luchtkamers te laten ondersteunen. Het Anti-decubitus lucht zitkussen is verkrijgbaar in drie verschillende afmetingen: Alle uitvoeringen zijn circa 7,5 cm hoog. Meet voor het bestellen de zitting van uw stoel of rolstoel om te bepalen welke maat het beste aansluit. Door de druk over meerdere luchtkamers te verdelen is het kussen bedoeld voor situaties waarin iemand langdurig zit en extra drukverdeling gewenst is. Het kan onder andere worden gebruikt in een geschikte rolstoel of stoel. Het luchtkussen wordt geleverd met een mesh hoes met ritssluiting. De anti-slip onderzijde helpt het kussen op zijn plaats te houden. Daarnaast beschikt de hoes over 2 bevestigingslussen waarmee het kussen aan een geschikte stoel of rolstoel kan worden bevestigd. Bij het zitkussen worden een handpomp en 2 reparatieplakkers meegeleverd. De hoes is daarnaast voorzien van 2 handvatten, zodat het kussen gemakkelijk kan worden opgetild en verplaatst. De mesh hoes kan met de hand worden gewassen of in de wasmachine op een koud programma tot maximaal 30°C. Het luchtkussen zelf mag niet in de wasmachine en kan met warm zeepwater worden gereinigd.Belangrijke kenmerken
Luchtkamers voor drukverdeling
Instelbare luchtdruk
Verkrijgbaar in 3 maten
Voor langdurig zitten
Mesh hoes met anti-slip onderzijde
Compleet met handpomp en reparatieplakkers
Reinigen van kussen en hoes
Veelgestelde vragen over het Anti-decubitus lucht zitkussen
Welke maten zijn verkrijgbaar?
Het Anti-decubitus lucht zitkussen is verkrijgbaar in 45 x 40 cm, 50 x 45 cm en 55 x 50 cm. Alle uitvoeringen zijn circa 7,5 cm hoog.
Hoeveel luchtkamers heeft het kussen?
Het aantal luchtkamers is afhankelijk van de gekozen maat. De uitvoering van 45 x 40 cm heeft 20 luchtkamers, 50 x 45 cm heeft 25 luchtkamers en 55 x 50 cm heeft 30 luchtkamers.
Kan ik de luchtdruk zelf aanpassen?
Ja. Het kussen wordt geleverd met een handpomp waarmee u de hoeveelheid lucht kunt aanpassen en het zitgevoel kunt afstemmen op de gebruiker.
Waarvoor wordt een anti-decubitus luchtkussen gebruikt?
Een anti-decubitus luchtkussen wordt gebruikt wanneer tijdens het zitten extra drukverdeling gewenst is. De verschillende luchtkamers vormen zich naar het lichaam en helpen de belasting over het zitoppervlak te verdelen.
Is het kussen geschikt voor een rolstoel?
Ja. Het kussen kan in een geschikte rolstoel worden gebruikt. Meet de zitting van uw rolstoel voor het bestellen en kies vervolgens de maat die hier het beste bij aansluit.
Hoe hoog is het zitkussen?
Alle drie de uitvoeringen hebben een hoogte van circa 7,5 cm. Houd er rekening mee dat een zitkussen invloed kan hebben op de uiteindelijke zithoogte.
Wat wordt er meegeleverd?
Het kussen wordt geleverd met een mesh hoes, handpomp en 2 reparatieplakkers. De hoes beschikt daarnaast over een anti-slip onderzijde, 2 handvatten en 2 bevestigingslussen.
Kan de hoes worden gewassen?
Ja. De mesh hoes kan met de hand of in de wasmachine op een koud programma tot maximaal 30°C worden gewassen. Het luchtkussen zelf dient met de hand te worden gereinigd.













